Site Overlay

Optymalizacja treści na stronach www pod wyszukiwarki

„Cześć, nazywam się Andrzej Pluta. Prowadzę firmę AP Optymalizacja. Od ponad 20 lat zajmuję się między innymi optymalizacją treści na biznesowych stronach internetowych.

Czy wiesz, że sukces zaczyna się od zrozumienia zasad optymalizacji stron www przez wyszukiwarki internetowe?

6 miliardów wyszukiwań ma miejsce codziennie tylko w jednej wyszukiwarce. W ujęciu rocznym, to Google odpowiada za 80% globalnego ruchu wyszukiwania, Bing – 7,27%, Baidu – 6,55%, a Yahoo – 5,06%. Przy takiej konkurencji dla Google trzeba korzystać z najlepszych technik SEO, aby pozycjonować się wyżej w tej głównej wyszukiwarce świata.

Biorę pod uwagę ogromną ilość ruchu wyszukiwania obsługiwanego przez Google, więc koncentruję wysiłek na optymalizacji informacji tak, aby firma mojego Klienta była łatwiej wykrywalna w Google.

Zawsze zadaję Pytanie, które brzmi, w jaki sposób firma jest wykrywalna przez wyszukiwarkę?

Według Andreya Lipattseva, dyrektora wyższego szczebla w Google, kluczem do wysokiej pozycji jest wykorzystanie sposobów budowania linków i tworzenie wysokiej jakości treści/kontentu. Większość zaawansowanych i uznanych w biznesie technik SEO opiera się na tych dwóch kluczowych filarach.

Problem jest każdego dnia i polega na tym, że algorytmy wyszukiwarek zmieniają się i stają się coraz bardziej wydajne z każdym dniem, więc w jaki sposób uzyskać najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania oraz skutecznie wyprzedzać konkurencję?

Łączę działania statyczne i dynamiczne. Zatem:

1. Skutecznie zarządzam budżetami reklam w Ads i SM.
2. Stawiam na optymalizację wszystkich reklam w Ads oraz konwersję. Efektem moich działań jest skuteczność, niski CPC oraz wysoki współczynnik interakcji i konwersji. Jeśli masz wątpliwości co do skuteczności Twoich reklam Ads zadzwoń lub napisz do mnie!
3. Tworzę i zarządzam stronami internetowymi w taki sposób, aby od dnia ich uruchomienia uzyskiwały wskaźniki rosnące.
4. Stosuję działania zgodne ze słowami inżynierów Google, którzy mówią, że podstawą wyników jest współczynnik „80%-20%” – taj, jak ze wzoru Pareta. Oznacza to, że 20% pracy przy stronie odpowiedzialne jest za jej 80% procent całego sukcesu. Uwaga! Te 20% to jest m.in. moja wiedza, która odpowiada za te 80 % sukcesu.

Fakt jest też taki, że 80% wiedzy o tworzeniu stron znajdzie każdy w Internecie, ale to stanowi tylko 20% sukcesu strony www!
Tworzę strony w oparciu o najnowsze wzorce /standardy optymalizacji i tajniki SEO, które nie są dostepne na wyciągnięcie dłoni…

Przez cały okres współpracy z moim klientem:
✅Dbam o pozycję i wizerunek jego firmy.
✅Przygotowuję profesjonalną treść do publikacji.
✅Na bieżąco weryfikuję i wspieram procesy zarządcze w firmie Klienta.
✅Dostosowuję działania marketingowe firmy do rynku.

OK! Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj: 📲+48531888925. Więcej o mnie znajdziesz na stronie: apoptymalizacja.pl oraz andrzejpluta.pl”

Dodaj komentarz